Březen 2010

Masečín 6.3.2010

15. března 2010 v 15:38 | Dippy |  Akce

Masečín 6.3.2010

Na tyhle závody jsem se moc těšila.Po dlouhé době jsem se dokopala a přihlásila se někam.Masečí je blýzko tak hurá tam! :) Znám tam hodně lidí a tak jsem ssi řekla že se s nima moc ráda uvidím a Masečín je ideální možnost! :) Tak jsme po dlouhé pauze vyrazili.Byla tam Zuzka Šebková s Charliem a Rafem,Aneta Štěrbová s Lucem a nějací další lidé.Bylo to tam super. Běhy se mi moc líbily i když jsme se obě zkoušky DISKli :D . Billy měl chuť pracovat a to sem byla mooc ráda!1. disk byl za to,že Billy z áčka šel ve chíli kdy já se zasekla na jinou překážku a 2. disk byl za to,že mi vystartoval dřív ze startu a já už měla písknuto a poslala sem ho poslala okolo sebe a překážku jsmem šla ještě jednou. Toto se mi ještě nikdy nestalo,že by mi vystartoval dřív ,ale vše je jednou poprvé.
Video Bude až ho Zuzka spracuje a odzak dodám.
Tak to je asi vše.

Vycházka ve Hvězdě únor 2010

14. března 2010 v 14:57 | Dippy |  Akce

Vycházka ve Hvězdě

Tak a udělali jsme si super odpoledne.Vyrazili jsme na sraz který byl se Zuzkou Palasovou s Arwen ve Hvězdě u Vypich.Zuzka vzala foťák a byla ve svém živlu! Udělala hodně moooc krásných foteček a Tady jsme se moooc krásně prošli.Vzala jsem ,ale jen Billyho a Shanti Bora by asi zmrzla :D. Byli jsme venku 3 hodiny a měli jsme moc štěstí! Svítilo sluníčko a bylo moc krásně!Zkoušeli jsme výstavní postoje atd.. Moc Zuzce a Arwence děkujeme za ten super víled a za to super odpoledne!
A tady je odzaz na super fotečky od Zuzky Palasové:http://zubabudli.rajce.idnes.cz/Unorova_prochazka_s_Billym_a_Shanti.../

Fotky

14. března 2010 v 14:42 | Dippy |  Fotky

Fotky budou buď zde rovnou a nebo budou rajčeti

Fotky Budou buď zde vystavené rovnou nebo budou na mém rajčeti a odzaz je zde:http://mojipsi.rajce.idnes.cz/.
Nebo jako poslední varianta je ,že ke članku dám odkaz na ty fotky ,když je nebudu fotit já.

Videa

14. března 2010 v 14:36 | Dippy |  Videa

Videa se najdou na youtube

Jinak Videa se budou dávat i normálně na stríánky,ale prostě když by ste chtěli vidět ty nejnovější kreté jsmem sem ještě nedala tak jsou na youtube.

O mně

14. března 2010 v 14:30 | Dippy |  O mně
Jmenuji se Jana Mrázková,narodila jsem se 3.10.1996. Moje rodina je teda celá prasklá přes zvířata ato hlavně moje mamka.Od malička jsem opklopená nějakými zvířaty a jsem za to moooc vděčná!Život bez nich si nedovedu představit!Ale vždy to byli taková zvířata napůl s mamkou a celou rodinou až můj opravdu,ale vlastně ne až tak jako, byl Billy.Nejradči ,ale naše rodina má koně a psi.Máma s Tátou dříve jezdili na koních. Táta jezdil i parkury,ale pak jsme toho nějak nechali.A teď máme hlavně ty psi.Já jsem k ním přešla úplně ,ale ke koníkům bych se také ráda vrátila,ale né v takové míře co mám psi.Se psi se teď věnuji hlavně agility kreré je prostě pro mě skoro vším!A pak jako aby sme se nenudili tak děláme dogdancing s jedním půjčeným psem zkouším frisbee a takové. Teď bych si přála ještě nový přírůstek do té naší smečky,ale zatím se mi to nějak nedaří tak si musím počkat.Tak a to je asi vše. :D


Bora od Prostředních honů

14. března 2010 v 14:11 | Dippy |  Bora od Prostředních honů

Bora od Prostředních honů

Domácí jméno:Bora
Plemeno: Gordon setr
Datum narození:6.1.1998
Barva srsti:Černá s pálením
Váha:22 Kg
Výška: 56 cm
Zkoušky:žádné


O Boře:

Bora je spíš mámi pes,ale patří do naší smečky a tak tu nesmí chybět!Je to naše nahatá Gordon setřice.Má originální povahu,ale která mě teda někdy dost štve.Nesmí se na ní zvýšit hlas jinak je na 100% jisté ,že neudělá to co chcete.Ale mám jí moc ráda! :)

Bora a aktivity:

No s Borou jsem nic a ani nebudu už dělat.Agility na to už byla moc stará a přece mě takovou malou holku co po ní něco chce nebude poslouchat! Ona na to má svůj názor! :D Ale je mi líto,že s ní mamka nechodila na lov atd... Myslím ,že by jí to moc bavilo!


Tak a to je doufám vše.Kdyžtak časem doplním.



Shanti

14. března 2010 v 13:58 | Dippy |  Shanti

Shanti

Domácí jmeno:Shanti
Plemeno: Anglický setr bez PP
Datum narození:28.6.2003
Barva srsti:Kropenatá
Váha:20 Kg
Výška: 51 cm
Zkoušky:žádné




O Shanti:

Shanti jsme si vzali bohůžel až v 11 měsícich od nějakejch lidí,kteří si psa pořídili aby s nimy běhal atd.. Ale po malém štěňátku nemůžete chtít aby běhalo u nohy,nevšímalo si cizích psů a zvěře.Tak jí nechávali na zahradě a nakonec zjistili ,že jí daj pryč.Máma vždy chtěla Anglického setra a tak se jí splnil sen.Tak jsme se na ní jeli podívat a hned ten den jsme si jí i přivezli domů.
Shanti moc ráda lítá venku.Zkoro jí tam nevidíme.Je mi moc líto že není s PP ,protože se mi moc líbí její barva a ona se umí tak předvést! :( Tak,ale to nám nemůže až tak vadit.Je to naše blbý zlatíčko!

Shani a agility:

Se shanti jsem vlastně ten sport našla,žačala atd... Byl to nejlepší pes na to abych se to já naučila!Ona to dělala jen kůli mě i když jí to vubec nebavilo a teda i nebyví tak to prostě pro mě udělala.Prostě nejlepší pes na začátek.Vše mě naučila atd.. Taďka Už agility nedělá,protože jí nechci trapit :D a taky kvůli tomu že má nějak blbé kdčle a snad lket nebo co.Ale za ty začátky jí moooc děkuju! :)

Tak a to je doufám vše.Kdyžtak časem doplním.

Willnem(Billy)

14. března 2010 v 13:43 | Dippy |  Willem(Billy)

Willem

Domácí jmeno:Billy
Plemeno: Border teriér
Datum narození: 12.9.2003
Barva srsti: Gryzli
Váha:9 Kg
Výška: 36 cm
Zkoušky: MA1,MA2



O Billym:

Billy je teriér/neteriér.. :D V tom že se vytahuje na všechny psi tak to svou teriéří povahu nezapře,ale když se jedna o to ,že teriér de do všeho na 100% tak to u něj neplatí :(.Je mi to líto,ale co se dá dělat .Moc rád ,ale něco dělá jako např.: dogdancing,agility a takové.Závodně se věnujeme ,ale jen agility ,protože Billy u všeho co ho baví tak žve a u dogdancingu to tak být nemá.Tak a To je asi o něm vše.

Billy a agility:

Věnujeme se mu od roku 2006 nebo 2007 teďka přesně nevím. Billy moc teda nepatří mezi ty psi co jako to maj na plnou rychlost atd..Ale baví ho to. Teďka jsme v kategorii MA2 a myslím ,že se do kategorie MA3 nikdy nedostaneme :D.Ale tak co u nás platí heslo"AGILITY IS FUNN" takže vše bereme tak jako legraci,teda jo některé závody mě zamrzí když nedáme ,ale svět de dál!! :)


Tak a to by mohlo být agi tak vše.Kdyžtak něco ještě doplním později.




Stránky založeny

14. března 2010 v 12:45 | Dippy |  News
 Stránky založeny! 
 Tak a stránky jsou nasvětě!!! :D :) Dloufám ,že se na nich bude hezky pracovat a ,že na ně taky budu mít čas! :D